„Обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените Общинска, Областна и Републиканска транспортни схеми от квота на Община Кнежа по седем маршрутни разписания“ по обособени позиции |
00672-2018-0010 |
60130000 |
|
|
Предмет на настоящата поръчка е „Обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените Общинска, Областна и Републиканска транспортни схеми от квота на Община Кнежа по седем маршрутни разписания“ по следните обособени позиции: Обособена позиция № 1: Обществен превоз на пътници по МР № 15201 Обособена позиция № 2: Обществен превоз на пътници по МР № 1725 Обособена позиция № 3: Обществен превоз на пътници по МР № 1761, МР № 1723, АЛ № 1, АЛ № 2 и АЛ № 3 |
II.1.6) Информация относно обособените позиции
|
|
II.1.7) Обща стойност на обществената поръчка (без да се включва ДДС)
56136.00 BGN (Моля, посочете общата стойност на обществената поръчка. За информация относно индивидуални поръчки, моля, използвайте раздел V) |
или |
/ които са взети предвид |
(за рамкови споразумения - обща максимална стойност за цялата продължителност) |
(за динамични системи за покупки - стойност на поръчката/ите, която/които не е/са включена/и в предишни обявления за възлагане на поръчки) |
(за поръчки, базирани на рамкови споразумения; ако това се изисква - стойност на поръчката/ите, която/които не е/са включена/и в предишни обявления за възлагане на поръчки) |
|
|
II.2) Описание 1
Обществен превоз на пътници по МР № 15201 |
1 |
II.2.2) Допълнителни CPV кодове 2 60130000
|
II.2.3) Място на изпълнение BG
Територията на страната | Обособената позиция включва обществен превоз на пътници по автобусна линия Враца – Кнежа от утвърдената Републиканска транспортна схема, МР № 15201, с час на тръгване от Враца – 11,20 ч. и от Кнежа – 07,40 ч.; с маршрут: АГ Враца, Баница, Борован, АГ Бяла Слатина, АГ Кнежа. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно; обща дължина – 62,0 км; общо време за движение – 1 часа и 20 мин.; общо време за пътуване – 1 часа и 30 мин.; средна техническа скорост – 46,5 км/ч.; средна съобщителна скорост – 41,3 км/ч.; Общ дневен пробег по маршрутното разписание – 124,0 км; |
II.2.5) Критерии за възлагане
НЕ |
|
|
|
|
II.2.11) Информация относно опциите
|
II.2.13) Информация относно средства от Европейския съюз
|
|
|
II.2) Описание 1
Обществен превоз на пътници по МР № 1725 |
2 |
II.2.2) Допълнителни CPV кодове 2 60130000
|
II.2.3) Място на изпълнение BG314
Територията на област Плевен | Обособената позиция включва обществен превоз на пътници по автобусна линия Плевен – Кнежа от утвърдената Областна транспортна схема, МР № 1725, с час на тръгване от Плевен – 12,35 ч. и от Кнежа – 10,00 ч.; с маршрут: АГ Плевен, Ясен, Долни Дъбник, Горни Дъбник, Писарово, Искър, Долни Луковит, АГ Кнежа. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно; обща дължина – 70,0 км; общо време за пътуване – 1 часа и 16 мин.; средна техническа скорост – 60,0 км/ч.; средна съобщителна скорост – 55,3 км/ч. Общ дневен пробег по маршрутното разписание – 140 км; |
II.2.5) Критерии за възлагане
НЕ |
|
|
|
|
II.2.11) Информация относно опциите
|
II.2.13) Информация относно средства от Европейския съюз
|
|
|
II.2) Описание 1
Обществен превоз на пътници по МР № 1761, МР № 1723, АЛ № 1, АЛ № 2 и АЛ № 3 |
3 |
II.2.2) Допълнителни CPV кодове 2 60130000
|
II.2.3) Място на изпълнение BG314
Територията на Област Плевен | Обособената позиция включва: 1. Обществен превоз на пътници по автобусна линия Плевен – Кнежа от утвърдената Областна транспортна схема, МР № 1761, с час на тръгване от Плевен – 08,00 ч. и от Кнежа – 06,30 ч.; с маршрут: АГ Плевен , Искър, Бреница, АГ Кнежа. 2. Обществен превоз на пътници по автобусна линия Плевен – Кнежа от утвърдената Областна транспортна схема, МР № 1723, с час на тръгване от Плевен – 19,00 ч. и от Кнежа – 17,00 ч.; с маршрут: АГ Плевен, Искър, АГ Кнежа. 3. Обществен превоз на пътници по автобусна линия № 1: Кнежа – Еница от утвърдената Общинска транспортна схема, с час на тръгване от Кнежа – 7,00 ч. и от Еница – 07,40 ч.; с маршрут: АГ Кнежа, Лазарово, Бреница, Еница. 4. Обществен превоз на пътници по автобусна линия № 2: Кнежа – Еница от утвърдената Общинска транспортна схема, с час на тръгване от Кнежа – 12,00 ч. и от Еница – 13,30 ч.; с маршрут: АГ Кнежа, Бреница, Лазарово, Еница. |
II.2.5) Критерии за възлагане
НЕ |
|
|
|
|
II.2.11) Информация относно опциите
|
II.2.13) Информация относно средства от Европейския съюз
|
Продължава от поле II.2.4) 5. Обществен превоз на пътници по автобусна линия № 3: Кнежа – Еница от утвърдената Общинска транспортна схема, с час на тръгване от Кнежа – 15,30 ч. и от Еница – 16,00 ч.; с маршрут: АГ Кнежа, Бреница, Лазарово, Еница.
|
|